Описание картинки
Лого 4youglobal
particle

6 СХОДИНОК ДО ЗАРОБІТКУ 1 000 000 РУБ. НА БІЗНЕСІ З КИТАЄМ

У Китаї виробляється величезна кількість продукції. Тут дешева робоча сила, тож світові бренди активно переносять виробництво до КНР. Навіть неоригінальна продукція є досить якісною: надійна, функціональна, довговічна.

Бізнес із Китаєм дуже вигідний з огляду на багатий асортимент і низькі ціни. Вдалий варіант — перепродаж, коли підприємець знаходить, доставляє дешевий та доброякісний товар і перепродує його дорожче. Але тут є свої застереження — податки, митниця і багато чого іншого. Пропонуємо розглянути питання докладніше.

ПОЧИНАЄМО БІЗНЕС ІЗ КИТАЄМ:
ПОКРОКОВА ІНСТРУКЦІЯ ВІД 4YOU GLOBAL

 • КРОК 1. ОБРАТИ МОДЕЛЬ ПРОДАЖІВ ЧЕРЕЗ ІНТЕРНЕТ.

  Найефективніші:

  • Дропшипінг. Ви замовляєте товар у постачальника після того, як повністю отримаєте за нього передоплату від кінцевого покупця. Мінус: люди неохоче платять за товар, якого не бачили. Плюс: можна почати бізнес без вкладень.
  • Спільні закупівлі. Підприємці об'єднуються, щоб спільно замовити партію товару. Це дозволяє серйозно зекономити кошти на доставці.
  • Оптові продажі. Посередництво між китайським постачальником та покупцями на батьківщині (підприємцями і звичайними споживачами). Вигода полягає в отриманні відсотка за рахунок накрутки.
  • Роздрібні продажі через Інтернет (групи в соціальних мережах, інтернет-магазини).
 • КРОК 2. ОЦІНИТИ МОЖЛИВОСТІ.

  Якщо ви маєте значний капітал, то можна подумати про створення сайта для продажу продукції з Піднебесної. Довіра цільової аудиторії буде вищою, і можна обійтися без посередництва.

  Якщо коштів на закупівлю немає, то доведеться працювати за передоплатою. Пропонуйте ексклюзивний товар, якого не можна знайти в інших магазинах.

 • КРОК 3. ОЦІНИТИ ПЕРСПЕКТИВНІСТЬ ТОВАРУ.

  Товари з низьким попитом дуже важко продавати. Щоб вибрати ліквідну продукцію, скористайтеся такими рекомендаціями:

  • Використовуйте показники Яндекс за ключовими словами (є спеціальні сервіси, наприклад Вордстат). Обирайте регіон, в якому продаватимете товар, і вводьте найрізноманітніші товари: від кулькових ручок до одягу.
  • Відберіть продукцію з найбільшим попитом та оцініть конкурентів. Краще, якщо товар реалізують не дуже багато продавців.
  • Придбайте і протестуйте декілька зразків.

  Чим більше ви знатимете про товар, тим швидше напрацюєте базу задоволених клієнтів.

 • КРОК 4. ОБРАТИ ПОСТАЧАЛЬНИКА.

  Раніше можливості підприємців були обмежені з огляду на труднощі, пов’язані з поїздками до Китаю, відвідинами виставок тощо. Сьогодні налагодити співпрацю набагато легше. Є майданчики, які торгують продукцією з Китаю, наприклад AliExpress, Tmart та багато інших. Для замовлення потрібна лише реєстрація.

 • КРОК 5. ДОСТАВИТИ ПРОДУКЦІЮ.

  Можна купувати товари для особистого користування щомісяця на суму до 1 тис. євро. Посилка має бути меншою за 30 кг. При великих замовленнях інтернет-магазини пропонують безкоштовну доставку поштою. Але чекати доводиться дуже довго, тому краще вибрати логістичну компанію, наприклад EMS.

 • КРОК 6. ПРОДАТИ ОТРИМАНИЙ ТОВАР У ЗРУЧНИЙ СПОСІБ.

  Насамперед оцініть якість продукції. Якщо характеристики різко відрізняються від заявлених, сміливо оформляйте повернення. Якщо все гаразд, починайте продажі. Реєструватися можна як ІП або ТОВ.

При самостійному веденні бізнесу ви можете зіткнутися з труднощами: проблемами на митниці, браком, бюрократичними моментами. Набагато простіше і швидше замовити комплексний супровід у професіоналів.

ТЕЛЕФОНУЙТЕ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ДОКЛАДНІШЕ Й ОТРИМАТИ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ.
Связаться

ОТРИМАЙТЕ ВIДПОВIДЬ НА ВАШЕ ЗАПИТАННЯ

Натискаючи на кнопку ВІДПРАВИТИ, я даю згоду на обробку персональних даних

Ваша заявка отправлена.
Мы скоро с Вами свяжимся