Delivery

Карго доставка з Китаю товарів і вантажів

ДОСТАВКА ТОВАРІВ З КИТАЮ ТЕРМІНОМ ВІД 2 ДНІВ:
РІЗНІ СПОСОБИ ТРАНСПОРТУВАННЯ, СТРАХУВАННЯ, ЛОГІСТИКА

Російський ринок наповнюється товарами китайського виробництва. Але сегмент ще не переповнений, що вабить початківців і практикуючих бізнесменів. Одним з найбільш гостро сточих запитань для тих і інших є доставка з Китаю. Пошук надійного постачальника, рішення митних умов і дотримання термінів стає справжньою проблемою для російських продавців. Співробітники компанії 4YOUGLOBAL комплексно підходять до вирішення всіх питань, забезпечуючи кожному клієнту швидкий вихід на світову арену.

Перевезення вантажів з Китаю

За схемою, вiдпрацьованою
на 2 350 клiєнтами

Ми створили умови доставки, доступні для малого, середнього, великого бізнесу і приватних осіб. Для будь-якого окремого випадку
водяться зміни, що стосуються внесення платежів, термінів доставки і способу транспортування. Великий штат співробітників дозволяє приділити максимум уваги кожному заявнику і створити для нього комфортні умови поставки з Китаю в Україну, Росію та інші країни.

  • SERVICES
  • 1 етап Менеджер з'ясовує потреби клієнта.
  • 2 етап Розраховує вартість і надсилає замовнику комерційна пропозиція.
  • 3 етап Укладаємо договір
  • 4 етап Підбираємо, закуповуємо, перевіряємо товар
  • 5 етап Вантажимо товар на обумовлений контрактом вигляд транспорту
  • 6 етап Проводимо митне очищення
  • 7 етап Доставка з Китаю завершується за вказаною адресою

На кожному етапі компанією передбачені опціонні пропозиції. Вони обумовлюються окремо або за замовчуванням входять у пакет «все включено».

додаткові послуги

ЯКІ ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ ВКЛЮЧАЄ ДОСТАВКА ВАНТАЖІВ З КИТАЮ:
ЦІНИ, ТЕРМІНИ, УМОВИ

Ми знаходимо рішення для всіх можливих ситуацій. Наша компанія виконує повний цикл: від пошуку товару, закінчуючи його доставкою курєрською службою до дверей одержувача. У сферу нашої роботи входить:

ПОШУК ПОСТАЧАЛЬНИКА
ДОДАТКОВА УПАКОВКА
НАДАЄМО ПЕРЕКЛАДАЧА
ВЕДЕННЯ ДОКУМЕНТАЦІЇ
ПОШУК ПОСТАЧАЛЬНИКА

Знайти надійного партнера в чужій країні проблематично. Незнання традицій і звичаїв може зірвати вигідний контракт. Ми знайдемо для вас перевіреного виробника і домовимося про кращі умови, на яких буде проходити доставка з Китаю в Україну вартістю від 75 $, терміном від 24 годин.

ДОДАТКОВА УПАКОВКА

Деякі вантажі вимагають спеціальних умов перевезення. Це відноситься до побутової техніки, електроніки, тендiтних предметів. Ми пакуємо вантаж в палети, створюємо дерев'яну обрешітку, загортаємо в кілька шарів повітряно-бульбашкової плівки. Ціна від 5 $ за одну позицію.

НАДАЄМО ПЕРЕКЛАДАЧА

Щоб вдало замовити товар з Китаю, бажано особисто поговорити з майбутнім партнером. Наші співробітники в Китаї вільно володіють російською, китайською, англійською та ще 12 мовами. Ви можете найняти гіда для відвідування виставок і переговорів, письмового перекладача для роботи з паперами, договорами. Ціна послуги від 100 $ за один день роботи.

ВЕДЕННЯ ДОКУМЕНТАЦІЇ

Доставка товарiв з Китаю буде простою та законною, коли усiма бумагами займуться нашi спiвробiтники. Гарантуємо конфiденцiальнiсть, правову та фiнансову грамотнiсть. 1 мiсяць роботы котшує вiд 400 $

Пропонуємо 3 способа

ЯКИМИ БУДУТЬ ВІДБУВАТИСЯ МІЖНАРОДНІ
ВАНТАЖОПЕРЕВЕЗЕННЯ З КИТАЮ

Вибір схеми доставки здійснюється виходячи з конкретних обставин: габаритів вантажу, обсягу доставки, строків та цінності товару. Наш відділ логістики вивчає умови, поставлені клієнтом, і на їх підставі надає декілька способів:

3
АВІАТРАНСПОРТ

Термін доставки - вiд 2-5 діб (вантажопасажирськi рейси) до 8 діб (вантажнi). Вартість - від 5,5 доларів за кг, включаючи МО. Маршрут: аеропорт Пекiна/Гуанчжоу/ Iу/ Шeньчжeня - будь-яке місто/країна. Деталi маршруту: аеропорт Китаю - аеропорт призначення - вантажний склад - подальша доставка залiзницею або автотранспортом у пункт призначення. Послуги митного очищення в аеропорту.

МОРСЬКИЙ ТРАНСПОРТ ТА ЗАЛІЗНИЦЯ

Термін доставки (залежить вiд пункту призначення та протягу маршруту) - від 6 до 60 діб морем, 14-35 діб залiзницею. Вартість визначається товарною номенклатурою та обсягом контейнера (збiрного вантажу у його складi), МО включене. Деталi маршруту: порт (залiзнична станцiя) Китаю - порт (залiзнична станцiя) країни прибуття - вантажний склад - подальша доставка залiзницею або автотранспортом у пункт призначення. Послуги митного очищення у порту або станцiї призначення.

АВТОТРАНСПОРТ

Термін доставки - від 20 до 25 діб. Вартість - вiд 1,5 доларiв за кг, залежить від щільності вантажу МО включене. Деталi маршруту: 1 з 5 складiв 4youGlobal у Китаї - вантажний склад будь-якого міста/ країни - доставка мiсцевими транспортними компанiями у пункт призначення. Послуги митного очищення на кордонi або вантажному складi мiста призначення.

ЗАМОВИТИ ПОСЛУГИ ВИ МОЖЕТЕ В КОМПЛЕКСІ АБО ОКРЕМО.
ДЛЯ ПОСТІЙНИХ КЛІЄНТІВ ПЕРЕДБАЧЕНА СИСТЕМА ЗНИЖОК ТА АКЦІЙ.

Связаться

ОТРИМАЙТЕ ВIДПОВIДЬ НА ВАШЕ ЗАПИТАННЯ

Натискаючи на кнопку ВІДПРАВИТИ, я даю згоду на обробку персональних даних

Ваша заявка отправлена.
Мы скоро с Вами свяжимся