ship

Доставка вантажів морем з Китаю

ВІД 35 ДНІВ У ДОРОЗІ, ВІД $0,3/КГ

Морський транспорт — один з найбільш оптимальних і недорогих способів доставки. Приблизно 68% всіх китайських товарів доставляються саме морем.
Наша компанія створила оптимальні умови для замовлення доставки морем з Китаю на Україну, Росію та інші країни. Відділ логістики розраховує оптимальні шляхи прямування залежно від порту вантаження і вивантаження, кінцевої точки поставки. Тільки за 2017 рік ми здійснили 5 000+ перевезень загальним об'ємом 3 000 400 кг. Наші клієнти за цей рік заощадили до 860 000 рублів завдяки високій оптимізації транспортних потоків.

Доставка морем з Китаю 8 переваг

ЗА СХЕМОЮ, ВІДПРАЦЬОВАНОЮ
на 2 350 КЛІЄНТАХ

Кожний вид транспортування з нашою компанією проходить стабільно і з дотриманням точних термінів. Крім цих двох, морський тревел передбачає ще 6 переваг:

  • SERVICES
  • Надання інформації Поки товар збирається, вантажиться і пливе, клієнт точно знає про місце його знаходження. Ви можете самі відстежити свій вантаж через трекер коду або запитати про етапі доставки вантажів з Китаю морем у менеджера.
  • Безпека За всю історію нашої роботи з вантажами, які направлені на кораблі, нічого не траплялося. Перед виходом у море перевіряються погодні умови, контейнери міцно закріплюються і герметизуються.
  • Забезпечення страховки Ви можете вибрати часткову страховку або повний захист вашої партії від неприємностей протягом усього шляху слідування. Виплати у випадку збитку проводяться протягом 30 днів.
  • Беремо на себе більшу частину турбот В вартість товару входить доставка на наш склад, навантаження і розвантаження, фрахт, затаможка і розмитнення, доставка морем з Китаю.
  • Оформляємо папери Накладні, митне очищення ми робимо самі. При необхідності наші фінансисти і юристи візьмуть на себе оформлення всіх паперів з компетентним перекладом на китайський.
  • Плануємо мультимодальні перевезення Не завжди рентабельно використовувати тільки морський транспорт. Часто логісти компонують його з автомобільними, ж/д, авіаперевезеннями.

Морські вантажоперевезення з Китаю

7 ПРОСТИХ ЕТАПІВ ДОСТАВКИ

Ми розуміємо, що співпраця з іноземними партнерами складне і виснажливе. Максимально полегшимо його, взявши всі етапи зіткнення на себе. У підсумку ваше взаємодія з контрагентом обмежиться обміном письмовими домовленостями.

7
ЗАЯВКА НА ЗАМОВЛЕННЯ
УКЛАДЕННЯ ДОГОВОРУ
ОТРИМАННЯ ПЕРСОНАЛЬНОГО КЛІЄНТСЬКОГО КОДУ
ПРИЙОМ ВАНТАЖУ НА КОРПОРАТИВНОМУ СКЛАДІ
ДОСТАВКА ВАНТАЖІВ З КИТАЮ МОРЕМ
МИТНА ОЧИСТКА ТА ІНШІ ВАЖЛИВІ ОПЕРАЦІЇ
ДОСТАВКА ДО КЛІЄНТА ТА ПЕРЕДАЧА ЙОМУ ВСІЄЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ

Доставимо товар морем

ВІД 35 ДНІВ ЗА ЦІНОЮ ВІД $0,3 ЗА КІЛОГРАМ

Гарантія термінів та фіксованої вартості прописана в договорі. Якщо прострочена дата поставки, ми виплатимо пеню 0,2% за кожен день. Ціна варіюється від 0,3 до 3,8 доларів за кілограм. Збільшення тарифу залежить від особливих умов та додаткових послуг. Термін доставки не перевищує 50 днів.

Ми ведемо роботу чесно і законно. За всі 12 років не було жодного незадоволеного клієнта. Морські контейнерні перевезення з Китаю користуються популярністю, займаючи приблизно 14% від усіх наших послуг. Замовте постачання прямо зараз, і товар прийде до вас швидше, ніж до конкурентів.

Связаться

ОТРИМАЙТЕ ВIДПОВIДЬ НА ВАШЕ ЗАПИТАННЯ

Натискаючи на кнопку ВІДПРАВИТИ, я даю згоду на обробку персональних даних

Ваша заявка отправлена.
Мы скоро с Вами свяжимся