Control

Делегування фінансових потоків

ЕФЕКТИВНИЙ ШЛЯХ УПРАВЛІННЯ ФІНАНСОВИМИ ПОТОКАМИ —
ДЕЛЕГУВАННЯ ПРОФЕСІОНАЛАМ З ДОСВІДОМ 10+ РОКІВ І
500+ УСПІШНО ЗАВЕРШЕНИМИ ПРОЕКТАМИ

Планування бізнесу в Піднебесній пов'язане з фінансовими ризиками. За даними статистики, навіть компанії з великою рентабельністю терплять банкрутство з-за неправильно побудованої фінансової стратегії. Важливо правильно спланувати надходження та виплати, щоб не йти «в мінус».

Рівень прибутку — далеко не кращий показник фінансової стійкості. Необхідно зіставляти обсяг планових надходжень і платежів. Самостійно складати плани складно, особливо в рамках фінансово-господарської діяльності чужої держави. У Піднебесній багато складнощів з веденням документів, і відразу справитися з розподілом грошових потоків бізнесменові практично неможливо.

Фінансовий супровід
на будь-якому витку бізнесу

МИ ПРОПОНУЄМО КОМПЛЕКСНІ ПОСЛУГИ ДЛЯ ВАШОГО БІЗНЕСУ В ПІДНЕБЕСНІЙ. ДОВІРИВШИ ВЕДЕННЯ ФІНАНСОВИХ ПОТОКІВ НАМ, ВИ МОЖЕТЕ БУТИ ВПЕВНЕНI, ЩО ПОСЛІДОВНОСТІ І ТЕРМІНИ ОПЕРАЦІЙ З ФІНАНСАМИ БУДУТЬ ВИЗНАЧЕНІ НА 99,4% ВІРНО. НАВЧИМО ВАС РАЦІОНАЛЬНО ВИКОРИСТОВУВАТИ ГРОШОВІ КОШТИ, СКЛАДЕМО ФІНАНСОВИЙ ПЛАН, ЯКИЙ ДОПОМОЖЕ:
СПРОГНОЗУВАТИ ВХІДНІ
ТА ВИХІДНІ НАДХОДЖЕННЯ
ПРОКОНТРОЛЮВАТИ СТУПІНЬ
ЛІКВІДНОСТІ
ПРОСТИМУЛЮВАТИ ЗАХОДИ,
СПРИЯТИ
БАЛАНСУВАННЮ ГРОШОВИХ
ЗАСОБІВ

Організуємо правильне планування, яке включає розрахунки на початок періоду, визначення бажаного обсягу готівки на кінець періоду, помісячне планування, обчислення об'єму фінансів.

Ви зможете вигідно вкладати гроші і оптимально планувати кредити, не збанкрутуєте навіть при простроченої заборгованості.

2800+

Чому 2800+ вибирають клієнтів в якості партнера 4YOUGLOBAL

Ми реалізуємо 60+ стратегій для правильного фінансового планування. Забезпечуємо нормальне функціонування підприємств. Враховуємо тимчасові зрушення між реальними продажами і фактичним надходженням коштів.  Зводимо терміни оплати витрат по всіх розділах бізнес-плану. Визначаємо, якi платежi можна зрушити, щоб не пiти «в мiнус» та пiдвищити прибуток. Обов'язково будуємо план з помісячною розбивкою, пропонуємо кілька стратегій.

НАШІ ПЕРЕВАГИ:

ДОСВІД
Юристи, фінансисти, бухгалтери працюють в Піднебесній більше 10 років
ДОГОВІР
Всі послуги та умови дотримуються на 100%
ОПЕРАТИВНІСТЬ
Здійснюємо планування максимум за 10 днів
ЗВІТ
Надаємо документи після кожного звітного періоду
ЕКОНОМІЯ
Ви збільшите прибуток мінімум на 48%

Ми допоможемо вам у розподілі фінансових потоків.  Отримайте безкоштовну консультацію по наших послуг вже зараз будь-яким зручним для вас способом. Зателефонуйте або оформіть заявку через сайт.

Связаться

ОТРИМАЙТЕ ВIДПОВIДЬ НА ВАШЕ ЗАПИТАННЯ

Натискаючи на кнопку ВІДПРАВИТИ, я даю згоду на обробку персональних даних

Ваша заявка отправлена.
Мы скоро с Вами свяжимся