MONEY

Переказ грошей в Китай

ШВИДКІ І ДЕШЕВІ ТРАНЗАКЦІЇ
ДЛЯ ПРИБУТКОВОГО БІЗНЕСУ З КИТАЄМ

Грошові перекази з Китаю в Україну — один із найболючіших питань. Багато клієнтiв здійснюють усі платіжні операції безпосередньо з партнерами в Китаї. Кожен шукає спосіб трансферу грошей, який підходить під його умови і можливості.

Переказ грошей з Китаю в Україну

Існує багато способів оплати юанями українських послуг. Також доступні переклади з конвертацією. Ось декілька варіантів з описом плюсів і недоліків:

 • ВІДКРИТИ КАРТУ VISA

  Карта VISA може бути в реальному, пластиковому або віртуальному вигляді. Після активації карти доступний міжнародний сервіс переказів Visa. Проблеми часто виникають з китайським 3D Secure. Він може не підтримуватися українськими сервісами перекладів. У результаті операція може зірватися, і доведеться шукати інший шлях. Навіть якщо переказ грошей з Китаю в Україну відбудеться, потрібно заплатити високу комісію.

  1
 • ПІДКЛЮЧИТИ СИСТЕМУ PAYPAL

  При цьому необхiдно, щоб аканту був у вiдправника i одержувача. Спосіб хороший мінімальною кількістю дій. Комісія при такому перекладі теж висока.

  2
 • КУПІВЛЯ ВАУЧЕРІВ WEBMONEY

  Такий переклад грошей з Китаю в Україну хороший для тих, хто часто здійснює покупки в інтернет-магазинах. Застосувати ваучери можна тільки для оплати їх послуг. Хоча зараз такий спосіб популяризується.

  3
 • ВІДКРИТИ КАРТУ CHINA UNIONPAY

  ПриватБанк надає можливість знімати переклади, зроблені в юанях. Для цього потрібно відвідати відділення банку, що не завжди зручно.

  4

Грошові перекази з України в Китай

ПЕРЕД ПІДГОТОВКОЮ ТРАНЗАКЦІЇ ВАРТО ЗНАТИ КІЛЬКА ВАГОМИХ ПІДВОДНИХ КАМЕНІВ:
ЛІМІТ ЗНЯТТЯ ГРОШЕЙ

Різні банки встановлюють різний ліміт виведення, це варто враховувати

БЛОКУВАННЯ КАРТКИ

Транзакція може сприйнятися банком як підозріла, і карту блокують. Тому перед тим як створити переказ грошей в Китай з України, потрібно попередити свій банк

ЛІМІТ НА ОБМІН ВАЛЮТ

З 2007 року в Піднебесній введено ліміт на обмін — $50 000 на одну особу в рік

Враховуючи обмеження, можна скористатися тими ж засобами, що і для перекладу з Китаю.
Здійснити переказ грошей в Китай і назад без проблем допоможуть фахівці 4YOU GLOBAL. Наші співробітники порадять найбільш прості й дешеві способи або візьмуть на себе регулювання фінансових потоків. Зверніться до нас, щоб позбавити себе від турбот.

Связаться

ОТРИМАЙТЕ ВIДПОВIДЬ НА ВАШЕ ЗАПИТАННЯ

Натискаючи на кнопку ВІДПРАВИТИ, я даю згоду на обробку персональних даних

Ваша заявка отправлена.
Мы скоро с Вами свяжимся