Vat

Повернення ПДВ в Китаї

швидко, легально, недорого

Компанія - експортер у Китаї може отримати компенсацію від держави за сплачений податок на додану вартість. Але компанії, підприємці, фізичні особи, не зареєстровані на території Китаю в якості суб'єкта господарської діяльності, не можуть претендувати на повернення ПДВ. Для одержання права на повернення ПДВ недостатньо тільки реєстрації: необхідно мати статус звичайного платника податку, річний оборот понад 800 тисяч юанів і відповідати 10+умов.

Return

Законне повернення ПДВ в Китаї з 4YOUGLOBAL

Проведемо розрахунки та митне оформлення через нашу офіційно зареєстрованого КНР компанію. Необхідно дотримуватися умови:

  • Рахунок-фактуру від китайського постачальника потрібно виписувати на нашу компанію, в ціні товару і сумою накладної повинен бути виділений ПДВ

    1
  • Експортні процедури, в тому числі митне оформлення, здійснюються від імені нашої експортно-імпортної компанії

    2
МИ ВИСТУПАЄМО ОФІЦІЙНИМ ПОСЕРЕДНИКОМ І ДІЄМО СТРОГО В РАМКАХ ЗАКОНУ

Особливості процедури повернення

Зарахування суми ПДВ на наш розрахунковий рахунок відбувається протягом 3 місяців після закінчення операції експорту. Наша комісія — не більше 5%. Сума, що залишилася, буде перерахована на ваш рахунок протягом 72 годин.

Для різних груп товарів ставки різні: максимальна — по швейних машин, генераторів, електродвигунів, трикотажу, мінімальна — за металургійної продукції. Різниця обумовлена рішенням місцевої влади стимулювати окремі групи експорту.

Ви зможете легально повернути до 85% від податку, що раніше залишався в розпорядженні китайських постачальників. Але поворотний ПДВ не може перевищувати суму податку в рахунок-фактуру.

4YOUGLOBAL: понад 780 успішних проектів

ГОЛОВНИЙ ПРИНЦИП НАШОЇ РОБОТИ — ПОВНА ВІДПОВІДНІСТЬ ВСІМ ЗАКОНОДАВЧИМ РАМКАМ. ЕФЕКТИВНІ СТРАТЕГІЇ ДОЗВОЛЯЮТЬ НАМ ЛЕГАЛЬНО ПРОВОДИТИ ВАЖЛИВІ ФІНАНСОВІ ТА ПОДАТКОВІ ОПЕРАЦІЇ, ДОПОМАГАЮЧИ КЛІЄНТАМ НА БУДЬ-ЯКОМУ ЕТАПІ ВЕДЕННЯ БІЗНЕСУ В КИТАЇ. КЛЮЧОВІ ПЕРЕВАГИ:
ДОГОВІР
ТЕРМІНИ
ПІДТРИМКА
ДОСВІД
ЦІНИ
ДОГОВІР

Складаємо юридичний документ, який служить гарантом виконання замовлення.

ТЕРМІНИ

Повернемо ПДВ за 87 днів.

ПІДТРИМКА

Пропонуємо консультації з будь-яких питань.

ДОСВІД

У штаті тільки професійні юристи, фінансисти, маркетологи, перекладачі.

ЦІНИ

Комісії з повернення ПДВ менше, ніж у конкурентів, на 68%.

ОТРИМАЄТЕ ВІДПОВІДІ НА ВСІ ПИТАННЯ, ЩО ВИНИКЛИ, ДІЗНАЙТЕСЯ ДОКЛАДНІШЕ ПРО ПОСЛУГУ. КОНСУЛЬТАЦІЯ ДЛЯ ВАС БУДЕ БЕЗКОШТОВНОЮ.
Связаться

ОТРИМАЙТЕ ВIДПОВIДЬ НА ВАШЕ ЗАПИТАННЯ

Натискаючи на кнопку ВІДПРАВИТИ, я даю згоду на обробку персональних даних

Ваша заявка отправлена.
Мы скоро с Вами свяжимся