Partner

Бізнес в Китаї з надійним партнером 4YOUGLOBAL

НАДІЙНИЙ ПАРТНЕР ДЛЯ ПОЧАТКУ БІЗНЕСУ З КИТАЄМ: ПРОПОНУЄМО 120+ ПОСЛУГ У РІЗНИХ НАПРЯМКАХ

Компанія 4YOU GLOBAL надає більше 120 послуг у сфері ділових взаємовідносин з Китаєм. Бізнес з Китаєм — одне з найбільш вигідних напрямків у світовій економіці. Приблизно 36% всіх товарів, що завозилися в Україну і Росію, виробляються в Китаї. Але в простому, здавалося б, товарообігу є безліч підводних каменів, які ми допоможемо обійти.

ЗАМОВТЕ ПОСЛУГУ АБО КОМПЛЕКС ЗАХОДІВ, ЩОБ УСПІШНО ПОЧАТИ БІЗНЕС З КИТАЄМ

РІЗНОПРОФІЛЬНІСТЬ КОМАНДИ І ОФІСИ В КНР ДОЗВОЛЯЮТЬ НАДАТИ
ПОВНИЙ СПЕКТР КОНСАЛТИНГОВИХ ПОСЛУГ:
ПІДБЕРЕМО ВИРОБНИКА АБО ТОВАР
ПРОВЕДЕМО ПЕРЕГОВОРИ
перевірка контрагента
ПЕРЕВІРКА ТОВАРУ
ПОСЛУГИ ПЕРЕКЛАДАЧА
ДОСТАВКА ТОВАРУ
МИТНЕ ОФОРМЛЕННЯ
СТВОРЕННЯ БІЗНЕС-ТУРІВ
ПІДБЕРЕМО ВИРОБНИКА АБО ТОВАР

В нашу базу занесені понад 3 000 компаній. Ми за 24 години надамо вам список перевірених виробників.

ПРОВЕДЕМО ПЕРЕГОВОРИ

Ви можете особисто відвідати партнера або надати комунікацію нашим фахівцям. Налагодили не один бізнес з Китаєм в Україні.

перевірка контрагента

Перевіряємо виробника, компанію, бізнес на ліцензії, факт існування, репутацію і т.д. Проводимо повний фінансовий і маркетинговий аналіз, представляючи звіт замовнику.

ПЕРЕВІРКА ТОВАРУ

Відвідуємо виробництво з метою побачити процес створення, збирання, пакування продукції. Доставляємо клієнту зразки для вдалого старту бізнесу з Китаєм з нуля. Контролюємо процес створення на відповідність вимогам, заявленим в технічному завданні.

ПОСЛУГИ ПЕРЕКЛАДАЧА

Скористайтеся послугами усного або письмового перекладу. Гід-перекладач зустріне в аеропорту, допоможе з заселенням, супроводить на ділових зустрічах, в поїздках, на виставках.

ДОСТАВКА ТОВАРУ

Пропонуємо 8+ способів доставки з мінімальним терміном 2 дня. Виробляємо транспортування будь-якої складності із застосуванням спеціальної упаковки, температурного режиму, техніки, щоб ви могли почати бізнес з Китаєм на оптимальних умовах.

МИТНЕ ОФОРМЛЕННЯ

Самі створимо, подамо і заповнимо необхідні документи для вдалого і швидкого проходження митного контролю. Виберемо митний пункт перетину кордону, проведемо митне очищення.

СТВОРЕННЯ БІЗНЕС-ТУРІВ

Організуємо успішний і пізнавальний тур з відвідуванням профільних заводів і фабрик. Зробимо все самі: від броні квитків до підбору оптимального маршруту.

WHY

Чому більше 870 партнерів регулярно звертаються до нас

РОЗВИВАЮЧИ БІЗНЕС З КИТАЄМ В УКРАЇНІ, МИ ПОСТІЙНО ВДОСКОНАЛЮЄМОСЯ.СПИСОК ПЕРЕВАГ РОБОТИ З НАШОЮ КОМПАНІЄЮ ЗРОСТАЄ КОЖЕН ДЕНЬ. ОСЬ ДЕЯКІ ЙОГО ПУНКТИ:
НАДІЙНІСТЬ

Діяльність компанії завірена міжнародними сертифікатами і ведеться в суворій відповідності із законодавством Китаю, України, Росії

1
ПОВНИЙ СПЕКТР ПОСЛУГ

На 2017 рік ми надаємо максимальну кількість послуг, забезпечення прибуткового бізнесу з Китаєм з нуля. Ми самі підберемо, замовимо, оформимо і доставимо товар, візьмемо на себе покупку бізнесу, нерухомості на території КНР і багато іншого

2
ДОСТУПНІСТЬ

Забезпечуємо ціни на 11% нижче, ніж у конкурентів. Це не демпінг від безвиході. Просто наш річний оборот дозволяє знизити вартість за рахунок великого припливу клієнтів з різних країн

3
ПРИБУТКОВІСТЬ

Ви продаєте товари з націнкою до 600% завдяки низької закупівельної вартості

4
ІНФОРМАТИВНІСТЬ

Детально розповідаємо, як почати бізнес з Китаєм з нуля. На всіх етапах взаємодії з китайськими партнерами консультуємо за правилами етикету, кращим шляхами в спілкуванні і досягненні цілей

5
ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПОВНОГО ЮРИДИЧНОГО ОБҐРУНТУВАННЯ

У компанії на території КНР трудиться 12 юристів російського і українського походження. Вирішуємо будь-які суперечки в досудовому або судовому порядку з гарантією позитивного результату 98,7%

6

Кожна наша дія спрямована на отримання клієнтом максимальної вигоди. Чим успішніше буде складатися ваш бізнес з Китаєм, тим краще від цього нам. Ваш товарообіг збільшується — ви замовляєте більше послуг, підвищуючи середній чек. Саме позиція взаємовигідного маркетингу дозволила нам стати лідером ринку бізнесу з Китаєм, а нашій команді — запрошеними експертами на багатьох тематичних заходах.

ПЕРЕД ТИМ ЯК НАЛАДИТИ БІЗНЕС З КИТАЄМ, ЗВЕРНІТЬСЯ ДО НАС.
У СПЕЦИАЛЬНИСТОВ КОМПАНІЇ 4YOU GLOBAL ГАРАНТІЯ Є ГОТОВЕ РІШЕННЯ САМЕ ДЛЯ ВАС.
КОНСУЛЬТАЦІЯ БЕЗКОШТОВНО — ТЕЛЕФОНУЙТЕ У БУДЬ-ЯКИЙ ЧАС
Связаться

ОТРИМАЙТЕ ВIДПОВIДЬ НА ВАШЕ ЗАПИТАННЯ

Натискаючи на кнопку ВІДПРАВИТИ, я даю згоду на обробку персональних даних

Ваша заявка отправлена.
Мы скоро с Вами свяжимся