Partner

Пошук партнера в Китаї

ВИКОРИСТОВУЄМО 19 ВАЖЛИВИХ ПАРАМЕТРІВ ПОШУКУ

Все більше бізнесменів-початківців роблять закупівлі в Китаї безпосередньо у виробників. Ця країна щороку нарощує обороти промисловості великого і дрібного масштабу. Якість товарів теж постійно поліпшується. Безліч вигідних пропозицій, величезний асортимент стимулюють підприємців до співпраці з контрагентами з Піднебесної.

  • ПОШУК

    Пошук надійного партнера по бізнесу в Піднебесній — завдання не з легких. У Китаї дуже специфічні умови співпраці, що різко відрізняються від взаємодії з європейськими і північноамериканськими країнами. Більш того, на ринку багато шахраїв і перекупників, яких складно відрізнити від сумлінних постачальників непрофесійним поглядом.

    Сайти Alibaba, Taobao і подібні їм підходять більше для дрібних закупівель. Якщо ж ви плануєте серйозний обсяг поставок, то краще вибрати професійні шляхи пошуку: відвідування галузевих виставок і послуги офіційного представника в Піднебесній

пошук партнерів

ПОШУК ПАРТНЕРІВ ПО 10+ ПОКАЗНИКАМИ ЕФЕКТИВНОСТІ

Вже більше 10 років ми представляємо інтереси клієнтів в Китаї, допомагаємо налагодити співпрацю і побудувати вигідний бізнес.
Роботу виконуємо грамотно і поетапно:

7
ЗАЯВКА НА ЗАМОВЛЕННЯ
УКЛАДЕННЯ ДОГОВОРУ
ОТРИМАННЯ ПЕРСОНАЛЬНОГО КЛІЄНТСЬКОГО КОДУ
ПРИЙОМ ВАНТАЖУ НА КОРПОРАТИВНОМУ СКЛАДІ
ДОСТАВКА ВАНТАЖІВ З КИТАЮ МОРЕМ
МИТНА ОЧИСТКА ТА ІНШІ ВАЖЛИВІ ОПЕРАЦІЇ
ДОСТАВКА ДО КЛІЄНТА ТА ПЕРЕДАЧА ЙОМУ ВСІЄЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ

5 причин вибрати 4YOUGLOBAL

ДЛЯ НАЛАГОДЖЕННЯ БІЗНЕСУ В КИТАЇ

Наші співробітники — це носії китайської мови і вузькопрофільні фахівці-професіонали. При замовленні такої послуги, як підбір партнера, ви відчуєте наступні переваги:

ЕФЕКТИВНІСТЬ
ПОШУК

Допомагаємо укладати контракти з китайськими контрагентами вже більше 10 років. Досвід і зв'язки дозволяють досягати високих результатів.

1
ПРЕДСТАВНИЦТВО У КИТАЇ

Оперативно реагуємо на будь-які побажання, моментально вирішуємо надзвичайні ситуації, особисто присутні на відвантаження, досконально перевіряючи якість продукції.

2
ЛЕГАЛЬНІСТЬ

Діємо відповідно до законодавства та систем документообігу Китаю.

3
ЧЕСНІСТЬ

Підпишемо договір, в якому зафіксуємо гарантії і вартість.

4
ЦІНИ

Наші послуги з супроводу бізнесу в Піднебесній дешевші, ніж у конкурентів, на 29%.

5

Залиште заявку або зателефонуйте і ми візьмемо вирішення питань щодо розвитку і розширення вашого бізнесу на себе. Отримайте безкоштовну консультацію вже зараз.

Связаться

ОТРИМАЙТЕ ВIДПОВIДЬ НА ВАШЕ ЗАПИТАННЯ

Натискаючи на кнопку ВІДПРАВИТИ, я даю згоду на обробку персональних даних

Ваша заявка отправлена.
Мы скоро с Вами свяжимся