AGENT

Пошук торгового представника в Китаї

ПРЕДСТАВНИК У КИТАЇ ЗНИЗИТЬ ВІДСОТОК РИЗИКУ ДО 0,1% ЗІ СТАНДАРТНИХ 98,2%, ЗБЕРІГШИ ДО 120% ПРИБУТКУ

У 2017 році Китай займає 2-е місце серед країн-партнерів Росії. Товарообіг з кожним роком зростає. Але фактори ризику для іноземних підприємців як і раніше залишаються високими. Щоб знизити несанкціоновані витрати, які ми надали клієнтам послугу «агент в Китаї». Особистий помічник з доскональним знанням мови і культури на зв'язку 24/7.
Він допоможе у всіх справах, вивівши ваш бізнес на новий рівень.

6

6 справ, які візьме на себе представник в Китаї

ПЕРЕД БІЗНЕСМЕНОМ, ЯКИЙ РОЗПОЧАВ МІЖНАРОДНІ ВЗАЄМИНИ, СТОЇТЬ БАГАТО ПЕРЕШКОД. СЕРЕД НИХ МОВНИЙ БАР'ЄР, РІЗНИЦЯ В ЧАСІ ТА ЩЕ БАГАТО ПРОБЛЕМ. СПРИТНИЙ І РОЗУМНИЙ ПРЕДСТАВНИК ВИРІШИТЬ ДЛЯ ВАС:

ПИТАННЯ ЩОДО ОФОРМЛЕННЯ ДОГОВОРІВ

Проводиться підготовка документів. Створюється переклад на китайську, англійську та інші мови, якщо необхідно. Клієнт може брати участь у процедурі особисто або за допомогою електронного контакту.

ОРГАНІЗАЦІЮ ВИРОБНИЦТВА

Торговий представник в Китаї підшукує відповідального виробника з необхідними потужностями. Налагоджується процес створення товару з заданими характеристиками.

ПЕРЕВІРКУ ЯКОСТІ

Проводиться контроль від закупівлі сировини до упаковки кінцевого товару та його відвантаження на склад. В процесі відсилаються клієнту фото - та відеозвіти.

ПЕРЕГОВОРИ З КОНТРАГЕНТАМИ

Переговори ведуться в присутності замовника або без його участі. Вам не потрібно виїжджати з країни і витрачатися на візу для пошуку кращої пропозиції з мінімальною вартістю поставки.

СУПРОВІД НА ВИСТАВКАХ АБО САМОСТІЙНЕ ВІДВІДУВАННЯ

Агент в Китаї відвідає виставки, зібравши необхідний для наймача матеріал. При супроводі представник стане перекладачем і консультантом в одній особі.

ОРГАНІЗАЦІЯ ДОСТАВКИ І МИТНА ОЧИСТКА

У сферу відомства агента входить контроль навантаження і вивантаження, процесу складування і безпосередньо доставки. Всі позиції будуть перевірені за накладними і сфотографовані. Позаштатний співробітник сам зробить підготовку митних документів.

3 вагомі причини найняти торгового агента

ЗБЕРЕЖЕМО ДО 68% БЮДЖЕТУ

Кожен торговий агент в Китаї знає менталітет місцевого населення. Він «виторгує» для вас найвигідніші умови, виключить брак і переробки.

1
ЗАХИСТИМО ЮРИДИЧНО

Вкажемо в договорі з постачальником всі важливі для клієнта пункти. Недотримання умов спричинить штрафні санкції та високий рівень збитку для китайської сторони.

2
ЗАБЕЗПЕЧИМО НАЛАГОДЖЕННЯ ВСІХ ПРОЦЕСІВ

Контроль на кожному етапі дозволяє оптимізувати роботу без простоїв і затримок.

3

НАШ ПРЕДСТАВНИК В КИТАЇ НА 100% ЗАХИЩАЄ ІНТЕРЕСИ КЛІЄНТА, ЗБЕРІГАЮЧИ ЙОГО ЧАС І ГРОШІ. ЯКЩО ВИ ВТОМИЛИСЯ ВІД ПОСТІЙНИХ НЕПОРОЗУМІНЬ, КОНФЛІКТІВ, БРАКУ, ТЕРМІНОВО ТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ ДЛЯ ОБГОВОРЕННЯ УМОВ СПІВПРАЦI.

Связаться

ОТРИМАЙТЕ ВIДПОВIДЬ НА ВАШЕ ЗАПИТАННЯ

Натискаючи на кнопку ВІДПРАВИТИ, я даю згоду на обробку персональних даних

Ваша заявка отправлена.
Мы скоро с Вами свяжимся