defense

Захист інтересів в суді

ЗАХИСТИМО ВАШІ ІНТЕРЕСИ В СУДІ
У 7 СПІРНИХ СИТУАЦІЯХ

Зараз багато бізнесменів відкривають підприємства на території Китаю. 96% збиткових компаній стають такими з причини недостатньої обізнаності у питаннях законодавства. Часто відбуваються цивільно-правові спори, які призводять до банкрутства підприємств. Щоб захиститися, важливо своєчасно звернутися до професіонала, який гідно представить ваші інтереси в китайському суді. Без допомоги фахівця ваші шанси виграти справу знижуються до 3%.

7

7 основних конфліктних ситуацій,
методи їх вирішення

НАЙЧАСТІШЕ ВІДПОВІДАЧУ ПОТРІБЕН ЗАХИСТ У СПОРАХ НА ПРЕДМЕТ:
1
ДОГОВОРІВ ПОЗИКИ, КРЕДИТНИХ ДОГОВОРІВ
2
ВАНТАЖОПЕРЕВЕЗЕНЬ, ЕКСПЕДИЦІЙ
3
ДОГОВОРІВ ПІДРЯДУ
4
ДОГОВОРІВ НА НАДАННЯ ВІДПЛАТНИХ ПОСЛУГ
5
ДОГОВОРІВ КОМІСІЇ
6
ДОГОВОРІВ ПОСТАВКИ
7
ДОГОВОРІВ ОРЕНДИ

Нерідко після отримання грошей підрядники відмовляються від виконання зобов'язань або виконує їх не в повному обсязі. Бувають випадки, коли підприємці віддають гроші, а товар отримують набагато пізніше, ніж прописано в договорі. У цих ситуаціях обов'язково потрібно звертатися до суду і відстоювати свої інтереси.

1

У 5% випадків цивільно-правові спори виникають внаслідок порушення авторських прав відповідача.У цьому випадку самостійно довести щось складно. Навіть якщо звернутися в народний суд Китаю з позовом і виграти справу, то немає гарантій, що рішення буде приведено у виконання.

Спеціаліст досконально вивчить питання, складе необхідні документи та буде представляти ваші інтереси до досягнення позитивного результату.

2

Захист інтересів в китайському суді з 4YOU GLOBAL

У судах розглядається все більше справ про визнання і приведення у виконання арбітражних рішень щодо іноземців на території КНР. Проблема в тому, що в Китаї недосконала галузь законодавства, що регулює товарно-грошові відносини та підприємництво. Щомісяця з позовом звертаються понад 850 громадян, які вважають, що їх права порушені. 4YOU GLOBAL — професіонали, які прийдуть на допомогу, якщо ваші інтереси опиняться під загрозою. Діємо за такою схемою:

  • scheme
  • Етап 1 Вивчаємо рішення суду з аналогічних питань
  • Етап 2 Консультуємо, розбираємо нюанси
  • Етап 3 Складаємо позов
  • Етап 4 Відстоюємо сторону клієнта до прийняття позитивного рішення
  • Етап 5 Контролюємо виконання судового рішення

Захист в китайському суді буде коштувати від 70$. Якщо ви спробуєте діяти самостійно, то витратите набагато більше. У цю суму включено повний комплекс послуг фахівців. Укладаємо договір, де прописуємо всі нюанси співпраці.

1

Діємо виключно законними методами. Збираємо інформацію, аналізуємо, шукаємо рішення. Такі дослідження потрібні, щоб передбачити всі можливі наслідки подій і спрогнозувати результат в конкретному випадку. Такий підхід на 97,3% підвищує ймовірність задоволення вашого позову.

2

За 12 років роботи в цій сфері фахівці виграли більше 6000 справ.. Дізнатися подробиці можна, звернувшись до нас за консультацією.

Связаться

ОТРИМАЙТЕ ВIДПОВIДЬ НА ВАШЕ ЗАПИТАННЯ

Натискаючи на кнопку ВІДПРАВИТИ, я даю згоду на обробку персональних даних

Ваша заявка отправлена.
Мы скоро с Вами свяжимся