ASIC

Купити АСІК (ASIC) майнер

ЗА 72$ ПІДБЕРЕМО ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ АСИК-ФЕРМИ

Майнінг як спосіб заробітку з'явився одночасно з виходом першої кріптовалюти. Багато людей вкладали у видбуток вiртуальних монет мильони, набували відеокарти і сподівалися на величезну прибуток. За статистикою лише 38% вкладників вдавалося окупити витрати.

Обладнання

Щоб заробити віртуальні гроші, буде потрібно спеціальне обладнання. Раніше використовувалися відеокарти, зараз перевагу віддають ASIC. Так називають інтегральні схеми, з допомогою яких вирішуються різні завдання. Обчислювальна техніка генерує випадкові числа, розпізнає хеші і заголовки, справляється зі складними цифровими комбінаціями. У результаті цих маніпуляцій на рахунок майнера надходять монети

Що таке ASIC-ферма

ЧИМ ВОНИ ВІДРІЗНЯЮТЬСЯ

Ферма

Якщо ви вирішили зайнятися майнингом, то доцільно організувати АСИК-ферму. Іншими словами, це приміщення, де розташовується техніка. За обладнанням потрібно стежити: своєчасно ремонтувати та оновлювати.

У приміщенні повинна бути передбачена система охолодження. Якщо її не буде, то обладнання швидко вийде з ладу. Сповільниться швидкість транзакцій, впаде прибуток.

консультації

Невдача може очікувати і в тому випадку, якщо придбане обладнання не буде відрізнятися потужністю і якістю. Самостійно вибрати техніку складно. Краще звернутися за консультацією до професіонала.

У 4YOU GLOBAL працюють фахівці, які добре орієнтуються на ринку обладнання для майнінг. Допоможемо вибрати найбільш потужні схеми для вашої АСИК-ферми

5 кроків співпраці з 4YOU GLOBAL

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО:

  • WORK
  • Договір Укладаємо договір з клієнтом
  • Огляд ринку Моніторимо ринок, вибираємо найбільш вигідні пропозиції
  • Консультації Консультуємо клієнта по виниклих питаннях
  • Супроводжуємо Супроводжуємо протягом укладення угоди
  • допомога в організації Допомагаємо грамотно організувати бізнес

Ми співпрацюємо як з фізичними особами, так і з компаніями. З нашою допомогою більш 2278 людей одержують прибуток із АСИК-ферм. Ми знаходимо якісне обладнання та надійних партнерів.

Часто початківці майнеры вважають за краще об'єднуватися з іншими фермами. Прибуток кожного партнера залежить від початкового капіталу і потужності обладнання. Якщо ви вирішите піти цим шляхом, ми посприяємо того, щоб ви мали справу з сумлінними вкладниками.

Наші переваги

У компанії 4YOU GLOBAL працюють професіонали, які допоможуть розібратися в нюансах майнінгу. Підберемо надійних партнерів, які точно вас не обдурять.
СТАБІЛЬНІСТЬ

Працюємо в цій сфері вже більше 12 років.

1
ДОСВІД СПІВРОБІТНИКІВ

Кожен наш фахівець працює в сфері консалтингових послуг не менше 5 років.

2
БЕЗПЕКА

Діємо законними методами.

3
ДЕМОКРАТИЧНІ ЦІНИ

Інші компанії візьмуть за послугу в 1,5 рази більше.

4
ЗРУЧНІСТЬ

Беремо на себе вирішення вашого питання.

5
Связаться

ОТРИМАЙТЕ ВIДПОВIДЬ НА ВАШЕ ЗАПИТАННЯ

Натискаючи на кнопку ВІДПРАВИТИ, я даю згоду на обробку персональних даних

Ваша заявка отправлена.
Мы скоро с Вами свяжимся