BITCOIN

Купити майнінг ферму

Ділові відносини з КНР зараз розвиваються стрімко, і бізнес-поїздки стали буденним явищем. Компанія 4YOU GLOBAL успiшно спiвпрацює з приватними підприємцями, і великими організаціями вже 8 років, пропонуючи професійний супровід в поїздках.

  • МАЙНІНГ

    Майнінг як спосіб заробітку відомий багатьом, але не всі наважуються організувати такий бізнес. Щоб отримувати високий дохід, необхідно намітити стратегію і діяти чітко за планом. Створюються цілі ферми, за допомогою яких здобувають особливий продукт — криптовалюту.

    90% успіху заходу — правильна мотивація і грамотна організація. Деякі до цих пір не вірять у можливість заробітку через інтернет, тому не знають, з чого почати такий бізнес.

  • ЦИФРОВА ВАЛЮТА

    Цифрова валюта генерується обчислювальною потужністю техніки. Щоб організувати майнінг-ферму, буде потрібно спеціальне устаткування — ASIC. Так називають інтегральні схеми, створені для вирішення певної задачі.Майнінг-ферма — приміщення, де розташовується обчислювальне обладнання, яке безперервно виробляє складні розрахунки. Воно визначає хеш заголовків, набори транзакцій, розпізнає випадкові числа.

2 типа майнінг-ферм

ЧИМ ВОНИ ВІДРІЗНЯЮТЬСЯ

Пули

Якщо технічне оснащення ферми не відрізняється потужністю, то простіше об'єднати зусилля з кількома аналогічними організаціями. У цьому випадку ферми вирішують поставлені завдання у 33 рази швидше. При отриманні винагороди у вигляді монет перераховується внесок кожного. Тобто чим більше техніки на фермі, тим вагоміше прибуток майнера.

1

Соло-ферми

Найчастіше це великі підприємства, які мають потужним обладнанням. Майнеры отримують стабільний прибуток, тому немає необхідності об'єднуватися з кимось ще.

2

Заробити з пулом легше, але є ризик нарватися на недобросовісну компанію, яка буде привласнювати частину монет.

Консультація фахівця 4YOU GLOBAL

ВСЬОГО за 56$

Якщо не встановити в приміщенні системи охолодження, то обладнання перегрівається і виходить з ладу в 3,5% рази швидше. Щоб видобуток кріптовалюти не припинялася, потрібно своєчасно замінювати схеми на вдосконалені. Важливо знати, як і коли це зробити. Розібратися допоможе фахівець.

Для обладнання ферми потрібно закупити хоча б 3 АСИК-майнера. За допомогою у пошуках якісного обладнання теж краще звернутися до професіоналів. Фахівці проконсультують щодо наявних у продажу інтегральних схем, підкажуть, яку вибрати для вирішення конкретної задачі.

Наші переваги

У компанії 4YOU GLOBAL працюють професіонали, які допоможуть розібратися в нюансах майнінгу. Підберемо надійних партнерів, які точно вас не обдурять.
СТАБІЛЬНІСТЬ

Працюємо в цій сфері вже більше 12 років.

1
НАДІЙНІСТЬ

Укладаємо контракт з кожним клієнтом, прописуємо умови співпраці.

2
БЕЗПЕКА

Діємо законними методами.

3
ДЕМОКРАТИЧНІ ЦІНИ

Інші компанії візьмуть за послугу в 1,5 рази більше.

4
ЗРУЧНІСТЬ

Беремо на себе вирішення вашого питання.

5
Связаться

ОТРИМАЙТЕ ВIДПОВIДЬ НА ВАШЕ ЗАПИТАННЯ

Натискаючи на кнопку ВІДПРАВИТИ, я даю згоду на обробку персональних даних

Ваша заявка отправлена.
Мы скоро с Вами свяжимся