Visa

Рішення проблем з китайськими візами

Рішення проблем з китайськими візами в термін від 3 днів — супровід у поїздці з 20% знижкою

Численні візити в Китай представниками інших країн пов'язані з навчанням, туризмом, пошуком роботи або створенням ділових відносин. Високо розвинута економіка КНР і велику кількість міжнародних виставок, конференцій та інших заходів привертає до Піднебесної бізнесменів з різних куточків планети. В майбутньому планується безвізовий режим, а поки компанія пропонує допомогу у вирішенні проблем з китайськими візами.

Основні 4 види віз для відвідин країни

Візи розрізняються по цілям перебування. Багато що залежить і від того, скільки разів людина їде в КНР і на який термін. Основні види:

Туристична

Документ відкривається на 1 місяць, протягом 90 днів можна скористатися візою для в'їзду та відвідування країни. Існує так звана дворазова віза. З її допомогою можна відвідати країну 2 рази протягом 30 днів. Для активації документа потрібні квитки туди і назад (або бронь на них) на обидва рази. Візу можна продовжити подачею заяви мандрівника в міграційну службу і оплатою консульського внеску.

Робоча

Отримати документ не дуже просто. Для цього необхідно мати вищу профільну освіту, не менше 2 років стажу, прописаного в трудовій книжці, та спеціального дозволу — working permit. 90 днів дається на 1 в'їзд у Китай, а термін перебування в ній обумовлюється контрактом.

Навчальна

Студенти можуть виїхати в КНР для навчання, якщо у них є запрошення, реєстрація на програму вищого навчального закладу та документ форми JW202. Залежно від терміну навчання є 2 види: на 6 і більше місяців і на термін менше 180 днів.

Бізнес-віза

Дозвільний документ на в'їзд країни вимагається власникам, працівникам компаній і приватним підприємцям для ділових переговорів. Віза видається на 30-60 днів, нею можна скористатися за 3 місяці, півроку або 1 рік залежно від виду документа

Оформлення бізнес-візи за 3 дні
зі 100% гарантією та супровід в КНР

4YOU GLOBAL — організація, досвіду якій можна довіряти. Протягом 8 років ми успішно займаємося вирішенням проблем з китайськими візами. Всього 3 дні знадобиться вам, щоб стати володарем документа. Крім цього, ми пропонуємо якісний супровід, в яке входить:

ВИБІР ЗАХОДИ З 400-600 УЧАСНИКАМИ АБО ПІДПРИЄМСТВА, ЯКЕ НЕОБХІДНО ДЛЯ СТВОРЕННЯ ПАРТНЕРСЬКИХ ЗВ'ЯЗКІВ ТА РОЗВИТКУ БІЗНЕСУ
ПОПЕРЕДНЯ ДОМОВЛЕНІСТЬ З ПЕРЕДБАЧУВАНИМ ПАРТНЕРАМИ ПРО МІСЦЕ І ДАТУ ЗУСТРІЧІ
ВИРОБЛЕННЯ ПЛАНУ ВІДВІДУВАННЯ КРАЇНИ, В ЯКИЙ ВХОДЯТЬ НЕ ТІЛЬКИ ДІЛОВІ ЗУСТРІЧІ, АЛЕ І КУЛЬТУРНІ ЗАХОДИ
БРОНЮВАННЯ КВИТКІВ НА ТРАНСПОРТ В ОБИДВІ СТОРОНИ І МІСЦЬ У ГОТЕЛІ ПОТРІБНОЇ КАТЕГОРІЇ
ГРАМОТНИЙ ЛІНГВІСТ-ПЕРЕКЛАДАЧ З ПОТРІБНОЮ ДЛЯ ПОЇЗДКИ СПЕЦІАЛІЗАЦІЄЮ
УКЛАДЕННЯ КОНТРАКТУ НА МІСЦІ
ДОСТАВКА ЗАКУПЛЕНОЇ ПРОДУКЦІЇ ДОДОМУ

Всі ці проблеми ми беремо на себе, з нами ділову подорож відбудеться на 100%.

300

300 клієнтів в день: чому ми?

З нашою допомогою вирішуються проблеми з китайськими візами у 300 клієнтів в день. Відгуки бізнесменів, студентів і туристів кажуть в нашу користь.

МИ ГАРАНТУЄМО:
ОПЕРАТИВНІСТЬ ВСІХ РОБІТ

Оформлення заявки займає не більше 3 хвилин, а пакет документів складається за 4-7 днів

ВВІЧЛИВІСТЬ СПІВРОБІТНИКІВ

Всі етапи нашого спілкування не викликають невдоволення клієнтів. Наші працівники коректні і тактовні

ЗВІТ ЗА ЗОБОВ'ЯЗАННЯМИ

Всі документи на період спілкування в 2-4 дня підписуються обома сторонами, складаються докладні звіти

МИ ГОТОВІ НАДАТИ ЯКІСНУ ПОСЛУГУ ПО ВИРІШЕННЮ ПРОБЛЕМ З КИТАЙСЬКИМИ ВІЗАМИ ЗА ЦІНОЮ ВІД 70$ І ПРОПОНУЄМО ГІДНИЙ СУПРОВІД. ЧЕКАЄМО ДЗВІНКА!
Связаться

ОТРИМАЙТЕ ВIДПОВIДЬ НА ВАШЕ ЗАПИТАННЯ

Натискаючи на кнопку ВІДПРАВИТИ, я даю згоду на обробку персональних даних

Ваша заявка отправлена.
Мы скоро с Вами свяжимся