manual

Переклад технічної документації

Ділові відносини з КНР зараз розвиваються стрімко, і бізнес-поїздки стали буденним явищем. Компанія 4YOU GLOBAL успішно співпрацює з приватными підприємцями, і великими організаціями вже 8 років, пропонуючи професійний супровід в поїздках і якісний технічний переклад документації.

Технічна документація

особливості перекладу

Для придбання товару з КНР необхідні знання, які дозволять перевести технічну документацію, включаючи інструкції по використанню техніки зі схемами, таблицями, описами і інші папери. Найчастіше документи містять інформацію мовою країни - виробника, і перевести її треба максимально коректно

точність на 99.9%

Технічний переклад відрізняється від художнього логічною і точною послідовністю викладу написаної інформації. Невелика неточність перекладу або випадкова недбалість у вживанні термінології може загрожувати проблемами в роботі придбаної техніки.

1

Знання спеціалізованих термінів

Крім лінгвістичної освіти перекладач повинен бути фахівцем у тій області, до якої його скеровують. Знання фармацевтики потрібні для грамотного перекладу опису лікарських препаратів, економічна освіта не завадить перекладачеві при роботі з документами ділової аналітики, а ази юридичного — при складанні контрактів.

2

100% мобільність і здатність до навчання

Лінгвіст не може користуватися лише тими знаннями, які дав йому університет. У зв'язку зі стрімким розвитком науки йому доводиться постійно вчитися і поповнювати свою скарбничку знань новітніми термінами.

3

Технічний переклад за 4-5 годин

якісно, надійно на 100%

Усні перекладачі в Китаї беруть від $110 до $150 за робочий день. Можна знайти фахівця і від $40, та професіонала з цінником $200 за 7-8 годин роботи.

ЕРУДОВАНА ЛЮДИНА
ГРАМОТНИЙ ПЕРЕКЛАДАЧ
УВАЖНИЙ ПРАЦІВНИК
ТОВАРИСЬКИЙ ПРЕДСТАВНИК
ЕРУДОВАНА ЛЮДИНА

Ерудована людина з вищою освітою і досвідом не менше 5 років.

ГРАМОТНИЙ ПЕРЕКЛАДАЧ

Надаємо перекладача для ділових поїздок, перекладу документації.

УВАЖНИЙ ПРАЦІВНИК

Ретельно вивчить всі матеріали і переведе текст максимально точно.

ТОВАРИСЬКИЙ ПРЕДСТАВНИК

Наш перекладач зуміє налагодити відносини з вашими партнерами і добитися потрібного вам результату операції.

Замовлення послуги за 3 хвилини

ПРОСТО І ДІЄВО

Ми гарантуємо своїм клієнтам саме швидке та ввічливе обслуговування. За рік до нас звертаються близько 30000 людей, охочих нанести візит у Китай з діловою метою. Ми організовуємо комфортне і ефективне перебування в Піднебесній всім, хто звернувся, про що свідчать более 2678 відгуків вдячних клієнтів.

АНАЛІЗ РИНКУ

Оформляємо заявку за 3-5 хвилин відразу після звернення. Ввічливі менеджери компанії з'ясовують подробиці і надсилають заявку в роботу

1
АНАЛІЗ ТОВАРУ

За 5-7 днів готуємо візу, бронюємо місця на літаку і в готелі, домовляємося з китайськими партнерами про зустрічі, складаємо договір, в якому прописуємо всі пункти співпраці і наші гарантійні зобов'язання.

2
АНАЛІЗ СПОЖИВАЧА

Підбираємо перекладача, що володіє знаннями у галузі, яка цікавить вас.

3
АНАЛІЗ ЦІНИ

Супроводжуємо вас весь період часу знаходження в Китаї, гарантуючи захист та конфіденційність.

4
АНАЛІЗ КОНКУРЕНТІВ

Допомагаємо упакувати і доставити товар у повній цілості з КНР.

5
ПОЇЗДКА В КИТАЙ З СУПРОВОДОМ ФАХІВЦІВ КОМПАНІЇ 4YOU GLOBAL — ЦЕ ГАРАНТІЯ 100% УСПІХУ ВАШОГО БІЗНЕС-ПОДОРОЖІ.
ЧЕКАЄМО ЗАЯВОК!
Связаться

ОТРИМАЙТЕ ВIДПОВIДЬ НА ВАШЕ ЗАПИТАННЯ

Натискаючи на кнопку ВІДПРАВИТИ, я даю згоду на обробку персональних даних

Ваша заявка отправлена.
Мы скоро с Вами свяжимся