Delivery

Доставка з Китаю товарів і вантажів

ДОСТАВКА ТОВАРІВ З КИТАЮ ТЕРМІНОМ ВІД 2 ДНІВ: РІЗНІ СПОСОБИ ТРАНСПОРТУВАННЯ, СТРАХУВАННЯ, ЛОГІСТИКА

Міжнародний ринок наповнюється товарами китайського виробництва. Але сегмент ще не переповнений, що вабить початківців і практикуючих бізнесменів.Одним з найбiльш госторо стоячих запитань для тих чи iнших є доставка з Китаю. Пошук надійного постачальника, рішення митних умов та дотримання строків стає справжньою проблемою для міжнародних продавців. Співробітники компанії 4YOU GLOBAL комплексно підходять до вирішення всіх питань, забезпечуючи кожному клієнту швидкий вихід на світову арену.

Доставка під ключ

Ми створили умови доставки, доступні для малого, середнього, великого бізнесу і приватних осіб. Для будь-якого окремого випадку вводяться зміни, що стосуються внесення платежів, термінів доставки і способу транспортування. Великий штат співробітників дозволяє приділити максимум уваги кожному заявнику і створити для нього комфортні умови поставки з Китаю в Україну, Росію та інші країни.

СХЕМА ВЗАЄМОДІЇ З КЛІЄНТОМ СКЛАДАЄТЬСЯ З НАСТУПНИХ КРОКІВ:

  • менеджер з'ясовує потреби клієнта;
  • розраховує вартість і надсилає замовнику комерційну пропозицію;
  • укладаємо договір;
  • підбираємо, закуповуємо, перевіряємо товар;
  • вантажимо товар на обумовлений контрактом вид транспорту;
  • проводимо митне очищення;
  • доставка з Китаю завершується за вказаною адресою.

Яким транспортом здійснюється доставка

Ми не обмежуємося одним видом транспорту. Ситуації бувають різні, тому підлаштовуємося під умови конкретного клієнта.Умовний список можливих способів доставки:

АВІАТРАНСПОРТ

Термін доставки - вiд 2-5 діб (вантажопасажирськi рейси) до 8 діб (вантажнi). Вартість - від 5,5 доларів за кг, включаючи МО. Маршрут: аеропорт Пекiна/Гуанчжоу/ Iу/ Шeньчжeня - будь-яке місто/країна. Деталi маршруту: аеропорт Китаю - аеропорт призначення - вантажний склад - подальша доставка залiзницею або автотранспортом у пункт призначення. Послуги митного очищення в аеропорту.

МОРСЬКИЙ ТРАНСПОРТ ТА ЗАЛІЗНИЦЯ

Термін доставки (залежить вiд пункту призначення та протягу маршруту) - від 6 до 60 діб морем, 14-35 діб залiзницею. Вартість визначається товарною номенклатурою та обсягом контейнера (збiрного вантажу у його складi), МО включене. Деталi маршруту: порт (залiзнична станцiя) Китаю - порт (залiзнична станцiя) країни прибуття - вантажний склад - подальша доставка залiзницею або автотранспортом у пункт призначення. Послуги митного очищення у порту або станцiї призначення.

АВТОТРАНСПОРТ

Термін доставки - від 20 до 25 діб. Вартість - вiд 1,5 доларiв за кг, залежить від щільності вантажу МО включене. Деталi маршруту: 1 з 5 складiв 4youGlobal у Китаї - вантажний склад будь-якого міста/ країни - доставка мiсцевими транспортними компанiями у пункт призначення. Послуги митного очищення на кордонi або вантажному складi мiста призначення.

Калькулятор Доставки

РОЗРАХУЙТЕ СВОЮ ДОСТАВКУ В ТРИ КРОКИ:

1 країна

2 вид доставки

3 Термін доставки

Розрахунок

Данный калькулятор использует тарифы транспортной компании ТМ Фаст ТМ Фаст

Замовлення

30
ЗВЕРНІТЬСЯ ДО НАС ДЛЯ КОМПЛЕКСНОГО ВИРІШЕННЯ БУДЬ-ЯКИХ ПИТАНЬ ЩОДО ПОШУКУ ПАРТНЕРІВ, ДОСТАВКИ, МИТНИХ ПРОБЛЕМ З ТОВАРАМИ З КНР.

Напишіть своє запитання, і ми відповімо протягом 30 хвилин.

Связаться

ОТРИМАЙТЕ ВIДПОВIДЬ НА ВАШЕ ЗАПИТАННЯ

Натискаючи на кнопку ВІДПРАВИТИ, я даю згоду на обробку персональних даних

Ваша заявка отправлена.
Мы скоро с Вами свяжимся