Mining

Обладнання для майнінга

НАВЧИМО, ПІДБЕРЕМО ОБЛАДНАННЯ
ДЛЯ МАЙНІНГА ЗА 5 ДНІВ

Багато людей замислюються про те, щоб заробляти через iнтернет. Для цього є маса можливостей. Наприклад, видобуток кріптовалюти за спеціально вивіреному алгоритму. Інакше цей процес називається майнінгом.
Навіть, якщо у вас є початковий капітал, який ви не проти вкласти в справу, то немає гарантій, що ви грамотно все організуєте. Потрібно вивчити питання, звертаючи особливу увагу на нюанси. У 96,7% випадків до невдач призводить неправильно вибране обладнання.

780

4YOUGLOBAL: понад 780 успішних проектів

Можна купити один потужний комп'ютер з усіма комплектуючими або організувати цілу майнінг-ферму. У будь-якому разі потрібно відеокарта або ASIC. Асиком називають вдосконалену інтегральну схему. З її допомогою вирішуються обчислювальні завдання будь-якої складності. 73% бізнесменів-початківців вибирають саме цей варіант.

ЯКЕ ЩЕ ПОТРІБНО ЗАКУПИТИ ОБЛАДНАННЯ:
5
ЖОРСТКИЙ ДИСК

Після того, як все обладнання буде у вас в наявності, його потрібно зібрати і налаштувати. Без допомоги фахівця зробити це буде непросто. Важливо врахувати, що в приміщенні, де будуть розташовуватися комп'ютери, повинна бути передбачена система охолодження. Інакше обладнання швидко вийде з ладу. Професіонал підкаже, як краще використовувати простір, що і куди підключити.
Сам процес майнінгу теж потребує пояснення. Якщо ви ніколи не займалися нічим подібним, то варто детальніше дізнатися про способи створення електронної валюти. Ми вам в цьому допоможемо.

99,8% успіху з 4YOU GLOBAL

Компанія 4YOU GLOBAL вже більше 12 років працює в цій сфері. Консультуємо як досвідчених бізнесменів, так і початківців «добувачів» кріптовалюти. З нашою допомогою ви зможете впевнено вийти на ринок і отримувати гідний прибуток.

5 ПРИЧИН ВИБРАТИ НАС:
ОПЕРАТИВНІСТЬ

Підберемо обладнання, навчимо нюансів майнінгу за 5 днів

1
НАДІЙНІСТЬ

Рекомендуємо перевірених постачальників, попередньо моніторимо ринок, робимо порівняльний аналіз

2
БЕЗПЕКА

Укладаємо з кожним клієнтом договір

3
НИЗЬКІ ЦІНИ

Детальніша консультація з питань видобутку кріптовалюти обійдеться в 78$

4
ДОСВІД І ДОКЛАДНІСТЬ

Фахівці компанії мають стаж від 5 років. Для кожного клієнта складається індивідуальний план співпраці, який виконується «від» і «до»

5

Більш детально про пропозиціях ви можете дізнатися на консультації.
Ставайте успішніше разом з нами!

Связаться

ОТРИМАЙТЕ ВIДПОВIДЬ НА ВАШЕ ЗАПИТАННЯ

Натискаючи на кнопку ВІДПРАВИТИ, я даю згоду на обробку персональних даних

Ваша заявка отправлена.
Мы скоро с Вами свяжимся